Technik Metod
  • Łódź
Łódź, Łódź, Województwo łódzkie, Polska
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Lodowej 80/84, gdzie produkowane są elementy uszczelniające z kauczuku dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Współudział przy uruchomieniu i wdrożeniu nowych produktów (elementy antywibracyjne)
  • Tworzenie/uaktualnianie specyfikacji technicznej oraz procesowej produkowanych części
  • Tworzenie/uaktualnienie dokumentacji procesowej
  • Proponowanie działań usprawniających w procesie produkcyjnym
  • Szkolenie pracowników z zakresie nowej technologii i wyposażenia

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (PŁ – Wydział Mechaniczny)
  • Doświadczenie w grupie projektowej
  • Umiejętność przeprowadzenie odpowiedniej analizy oraz rozwiązania problemu
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • Dobra organizacja pracy własnej i samodzielność
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Miłą atmosferę i dużą autonomię
  • Rozwój kompetencji w ramach polityki szkoleniowej firmy
  • Pakiet socjalny

  • Praca Łódź
  • Technik Łódź
  • Technik handlowiec Łódź
  • Technik mechanik Łódź
  • Technik weterynarii Łódź
  • Technik budownictwa Łódź
  • Technik elektryk Łódź
  • Technik elektronik Łódź
  • Technik awionik Łódź
  • Technik kelner Łódź
  • Technik ekonomista Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116