Technik Mechatronik
  • Oświęcim
Oświęcim, Oświęcim, Małopolskie, Polska
IPB POLSKA Sp. z o.o.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrolowanie prawidłowości działania urządzeń i systemów mechatronicznych,
  • montaż urządzeń mechatronicznych,
  • konserwacja i usprawnianie systemów i urządzeń mechatronicznych,
  • obsługa, eksploatowanie i odpowiednie programowanie urządzeń mechatronicznych,
  • obsługa linii produkcyjnej ( roboty przemyslowe)

WYMAGANIA:
  • wiedza z zakresu mechaniki, elektroniki, informatyki, automatyki, systemów sterowania, robotyki
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • rozumowanie logiczne,
  • dokladność,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • samodzielność na stanowisku pracy,

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • 30 minut przerwy wliczone w 8h czas pracy,
  • ubezpieczenie grupowe
  • premie miesięczne, wakacyjne, świąteczne,
  • szkolenia dające możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach,

  • Praca Oświęcim
  • Technik Oświęcim
  • Oświęcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018