Technik / Mechanik / Automatyk / Elektryk
  • Klucze
Klucze, Klucze, Małopolskie, Polska
AK Recruitment
11. 10. 2024

Dla naszego klienta, wiodącej firmy zatrudniającej ponad 500 osób, poszukujemy osób na wiele stanowisk:
Technika / Mechanika / Automatyka / Elektryka
Praca w systemie 4 brygadowym i w nocy (dodatek 800 zł + premia)
Zakres obowiązków :
• Przeprowadzanie cyklicznych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń
• Wykonywanie działań zapobiegawczych powstawaniu awarii i przestojów produkcyjnych
• Remonty bieżące maszyn
• Codzienna kontrola maszyn i urządzeń w zakresie układów automatyki i instalacji elektrycznych
Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (kierunkowe)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Mile widziane doświadczenie w produkcji
• Dla automatyków i elektryków uprawnienia SEP
Oferujemy:
• Umowa o pracę: Stabilność zatrudnienia
• Wynagrodzenie stałe: Regularność wypłat
• Dodatek 4-Brygadowy: Zwiększone wynagrodzenie za pracę w systemie zmianowym
• Dodatek dojazdowy: Zwrot kosztów transportu
• Premie: Motywacja finansowa
• Nagrody kwartalne: Uznanie za wyniki
• Ścieżki kariery: Możliwość awansu
• Szkolenia: Rozwój zawodowy
• Inicjatywy pracownicze: Angażowanie zespołu
• ZFŚS: Dofinansowanie dla pracowników
• Kasa zapomogowo-pożyczkowa: Wsparcie finansowe
• Karty sportowe: Dostęp do zajęć sportowych
• Opieka medyczna: Szeroki zakres usług zdrowotnych
• Dodatkowe ubezpieczenie: Ochrona na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń
• Sklepik pracowniczy: Zakupy w preferencyjnych cenach
• Rywalizacje sportowe: Aktywności integracyjne
• Firma z długoletnią tradycją: Stabilność na rynku
• Najnowsze technologie: Innowacyjność w pracy
• Rozpoznawalna marka: Prestiż i renoma

  • Praca Klucze
  • Elektryk Klucze
  • Technik Klucze
  • Mechanik Klucze
  • Klucze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251