Technik mechanik – praca w kopalni pod ziemią
  • Lubin
Lubin, Lubin, Dolnośląskie, Polska
Cummins
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
- Wykonywanie regularnych przeglądów i napraw serwisowych silników wysokoprężnych,
- Przeprowadzanie analizy usterek i ich usuwanie, wykonywanie testów i napraw zgodnie ze ściśle określonymi procedurami technologicznymi i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa,
- Praca w podziemnych kopalniach rud metali nieżelaznych oraz na powierzchni.
Wymagania pracodawcy
- Wykształcenie minimum zawodowe mechaniczne
- Znajomość silników wysokoprężnych i innych podzespołów z nimi współpracujących
- Doświadczenie na stanowisku serwisanta silników wysokoprężnych
- Umiejętność pracy na komputerze i znajomość podstawowego oprogramowania
- Silna motywacja do pracy, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientem
- Prawo jazdy kat. B oraz bardzo dobry stan zdrowia
- Wysoka kultura osobista
Pracodawca oferuje
- Pakiet relokacyjny: dodatkowe miesięczne wynagrodzenie na start, pomoc w znalezieniu mieszkania na Dolnym Śląsku, pełna pomoc wraz z kosztami przeprowadzki, pomoc w rozliczeniach podatkowych i inne do ustalenia
- Prywatny pakiet medyczny LuxMed
- Dodatkowe ubezpieczenie na życie Generali
- Pracowniczy Program Emerytalny PPE – Esaliens
- Wakacje pod gruszą
- Bony żywieniowe
- Stabilne zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i możliwość doskonalenia wiedzy technicznej w środowisku międzynarodowym i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Benefity
- finansujemy naukę języka angielskiego
- prywatna opieka medyczna
- ubezpieczenie na życie
Cummins zatrudni mechaników do obsługi i naprawy silników diesla na terenie Dolnego Śląska (okolice Legnicy) do pracy w kopalni miedzi.
Oferujemy pomoc w przeprowadzce!
Cummins
Cummins Inc. – koncern zajmujący się konstruowaniem i produkcją silników wysokoprężnych oraz innych układów napędowych dla producentów ciężarówek, autobusów, maszyn budowlanych, przemysłowych, rolniczych, kolejowych, sprzętu morskiego, wojskowego.

  • Praca Lubin
  • Technik Lubin
  • Mechanik Lubin
  • Lubin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190