Technik magazynu (2 zmiany)
  • Bielsko-biała
technik magazynu (2 zmiany)
Bielsko-Biała, Bielsko-biała, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 4. 2024

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydata na stanowisko technika magazynu.

Aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści "TECHNIK" na numer podany w ogłoszeniu, a my do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach oferty.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Oczekujemy

  • wykształcenia technicznego (elektromechanik, elektronik)
  • uprawnień SEP do 1kV „E” (mile widziane uprawnienia dozorowe)
  • uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych lub/i podnośników nożycowych (mile widziane)
  • doświadczenia w tworzeniu harmonogramów przeglądów i konserwacji urządzeń
  • zaangażowania w powierzone obowiązki
  • otwartości na współpracę w większym zespole
  • gotowości do pracy w systemie II zmianowym
  • prawa jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
  • pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • możliwość rozwoju i szkolenia
  • wspierające środowisko pracy
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU oraz przystąpienia do programu bonusowego Randstad PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy i wiele innych)

Zadania

  • codzienna kontrola i konserwacja urządzeń będących na wyposażeniu magazynu pod kątem ich bezpieczeństwa dla użytkowników
  • planowanie i wykonywanie prac prewencyjnych – przeglądów, remontów i konserwacji maszyn, urządzeń, zgodnie z harmonogramem oraz dokumentacją techniczną
  • kontrola stanu technicznegoprzenośnika magazynowegoi powiązanych z nim systemów (realizacja napraw i czynności konserwacyjnych)
  • efektywne zarządzanie zapasem materiałów pomocniczych i eksploatacyjnych
  • prace administracyjne i działania optymalizacyjne na podległym obszarze
  • bezpośrednia współpraca z zewnętrznymi firmami – zgłaszanie awarii,zbieranie ofert na usługi obce
  • zapewnienie ciągłości pracy urządzeń oraz sprzętu będącego na magazynu
  • dbałość o utrzymanie zasad 5S

  • Praca Bielsko-Biała
  • Technik Bielsko-Biała
  • Technik awionik Bielsko-Biała
  • Technik kelner Bielsko-Biała
  • Technik elektryk Bielsko-Biała
  • Technik elektronik Bielsko-Biała
  • Technik handlowiec Bielsko-Biała
  • Technik mechanik Bielsko-Biała
  • Technik weterynarii Bielsko-Biała
  • Technik budownictwa Bielsko-Biała
  • Technik pszczelarz Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659