Technik-Magazynier Sękocin Stary | Техник-Кладовщик w Warsza
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
PROJECT PLUS HR
30. 8. 2024

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Technik-Magazynier w serwisie naprawy urządzeń/telefonów pod Warszawą.
Wymagania:
chęć do pracy
znajomość języka polskiego/angielskiego/ rosyjskiego/ ukraińskiego
obsługa komputera
odpowiednie techniczne wykształcenie lub doświadczenie w naprawie różnego rodzaju techniki – mile widziane
nie wymagany doświadczenia, wystarczą chęci!
Obowiązki:
Technik:
Diagnozuje, naprawia i dokumentuje naprawę urządzeń zgodnie z procedurami i wytycznymi.
Dokonuje zleconych wymian lutowanych części elektronicznych.
Diagnozuje usterki i dokonuje związanego z tym pomiaru urządzenia.
Wymienia elementy mechaniczne i kompletne moduły elektroniczne.
Testuje urządzenie po dokonaniu naprawy.
Obsługuje komputer, oprogramowania od producenta, lutownicę, multimetr, stacja lutowniczą na gorące powietrze, mikroskop.
Magazynier:
Wykonuje czynności magazynowe gwarantujących poprawne i terminowe wysyłanie i odbieranie przesyłek oraz kontroluje dokumentację.
Przyjmuje dostawy towarów.
Przygotowuje towary do wydania.
Kompletuje i wydaje zamówienia.
Sprawdza zgodność dostarczonych/wydawanych towarów z zamówieniami i raportuje rozbieżności koordynatorowi.
Rozmieszcza towary w magazynie.
Dostarcza części do napraw technikom.
Skanuje przesyłki i wprowadza dane do systemu.
Oferujemy:
Organizujemy stabilną, stałą pracę
Godziny pracy: 6:00-14:00; 14:00-22:00 od pn. do pt, czasem w soboty
Stawka godzinowa: 28,10 zł brutto/h+premia kwartalna frekwencyjna (do 250zł)
Miejsce pracy: Logistyczna 7, 05-090 Sękocin Stary (dojazd autobusem m.in z Warszawy Zachodniej 1.20h - autobus nr 707, -Warszawa Okęcie - 40min, z Piaseczna-30min, Raszyn-15min)
Lekka praca techniczna/manualna przy naprawie telefonów
Pełne przeszkolenie do wykonywania zlecenia-niewymagane doświadczenie!
Komfortowa praca siedząca w pomieszczeniach zamkniętych, w stałych temperaturach w bardzo dobrych warunkach
TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ:
Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL
Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu
Możliwość awansu zawodowego

  • Praca Białystok
  • Magazynier Białystok
  • Technik Białystok
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Białystok
  • Doradca podatkowy w Polsce Białystok
  • Pracownicy uczelni w Polsce Białystok
  • Technik elektryk Białystok
  • Technik elektronik Białystok
  • Technik handlowiec Białystok
  • Technik mechanik Białystok
  • Technik weterynarii Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584