Technik liniowy
  • Skarbimierz-osiedle
technik liniowy
opolskie, Skarbimierz-osiedle, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024

Masz wykształcenie mechaniczne lub posiadasz wiedzę praktyczną z tego zakresu? Aktualnie dla naszego Klienta z branży spożywczej - firmy z siedzibą w Skarbimierzu Osiedle, poszukujemy kandydatów na stanowisko technik liniowy.

Zaaplikuj, wyślij swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą!

Oczekujemy

  • wykształcenia minimum zawodowego (w zakresie mechaniki lub mechatroniki, ślusarstwa, elektryki, elektromechaniki)
  • umiejętności obsługi maszyn
  • gotowości do pracy w systemie czterobrygadowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta)
  • atrakcyjne wynagrodzenie, plus premia do 10%
  • możliwość rozwoju zawodowego np. na stanowiska i podwyżki
  • bezpłatny transport pracowniczy z m. in. Nysy, Namysłowa, Oławy, Brzegu, Wiązowa, Lewina Brzeskiego, zapytaj nas o Twój najbliższy przystanek
  • dofinansowania do posiłków 50%
  • bogaty pakiet socjalny m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, karta multisport, paczki okolicznościowe, nagrody jubileuszowe,

Zadania

  • obsługa techniczna linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji
  • prowadzenie napraw awaryjnych, przeglądów okresowych, prac remontowych i konserwacyjnych maszyn
  • definiowanie zapotrzebowania na materiały techniczne i części zamienne
  • bieżąca kontrola procesu pod kątem zużycia surowców

  • Praca opolskie
  • Technik Strzelce Opolskie
  • Technik opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190