Technik laboratoryjny - usługi weterynaryjne
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Vetlab Sp. z o.o.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Vetlab Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Wrocław
Pracodawca
Dodano
22.05.2024
Numer referencyjny
5387_3404

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i segregacja materiału do badań
  • rejestracja zleceń
  • przygotowywanie przesyłek
  • pakowanie materiałów zużywalnych
  • kontrola ilości materiałów zużywalnych i biurowych oraz zgłaszanie zapotrzebowania osobie odpowiedzialnej za zaopatrzenie
  • dezynfekcja oraz utrzymanie porządku w biurze

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie, policealne o profilu, medycznym weterynaryjnym lub pokrewnym,
  • dokładność i sumienność w realizacji zadań,
  • praca w godzinach 6-14:00 oraz w wybrane soboty,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę i stabilne miejsce zatrudnienia,
  • dostęp do szerokiego zakresu benefitów,
  • pełne wdrożenie i szkolenie oraz wsparcie zespołu,
  • dobrą atmosferę pracy.

Vetlab Sp. z o.o.  to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej. Nasza misja opiera się na doskonałej opiece nad zwierzętami poprzez zaawansowane technologie i profesjonalne podejście. Jesteśmy dumni z naszej pasji do zapewnienia zdrowia i dobrostanu zwierząt, co stanowi serce naszej działalności. Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, pracownikom natomiast  pełne szkolenie, stabilne zatrudnienie oraz możliwość zdobycia praktycznej wiedzy.

  • Praca Wrocław
  • Technik usług fryzjerskich Wrocław
  • Diagnosta laboratoryjny Wrocław
  • Organizator usług Wrocław
  • Technik Wrocław
  • Technik awionik Wrocław
  • Technik kelner Wrocław
  • Technik elektryk Wrocław
  • Technik elektronik Wrocław
  • Technik handlowiec Wrocław
  • Technik mechanik Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509