Technik laboratoryjny - dział mikrobiologii
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Vetlab Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Vetlab Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Katowice
Pracodawca
Dodano
03.06.2024
Numer referencyjny
5393_3410

Zadania:

  • wykonywanie prac technicznych (pomocniczych) na dziale posiewów,
  • przygotowanie materiału do badań,
  • wykonywanie posiewów mikrobiologicznych,
  • inne prace pomocnicze w dziale.

Oczekiwania:

  • wykształcenie (technik weterynarii, biologia, ochrona środowiska, zootechnika, absolwenci studiów licencjackich, studenci IV i V roku w trybie zaocznym),
  • mile widziane praktyki lub staże na dziale mikrobiologii,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym oraz 2 soboty w miesiącu,
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • chęć do nauki i rozwoju.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet socjalny (medyczny lub sportowy),
  • fundusz świadczeń socjalnych,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczania,
  • dobrą atmosferę w miejscu pracy.

Vetlab Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej. Nasza misja opiera się na doskonałej opiece nad zwierzętami poprzez zaawansowane technologie i profesjonalne podejście. Jesteśmy dumni z naszej pasji do zapewnienia zdrowia i dobrostanu zwierząt, co stanowi serce naszej działalności. Swoim klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, pracownikom natomiast pełne szkolenie, stabilne zatrudnienie oraz możliwość zdobycia praktycznej wiedzy.

  • Praca Katowice
  • Diagnosta laboratoryjny Katowice
  • Kierownik działu personalnego Katowice
  • Technik Katowice
  • Technik elektryk Katowice
  • Technik elektronik Katowice
  • Technik handlowiec Katowice
  • Technik mechanik Katowice
  • Technik weterynarii Katowice
  • Technik budownictwa Katowice
  • Technik awionik Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851