Technik labolatorium metalurgicznego
  • Świdnica
technik labolatorium metalurgicznego
Świdnica, Świdnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 4. 2024

Poszukujemy dla firmy z branży automotive z terenu Świdnicy technika labolatorium metalurgicznego.

Zakład jest na etapie dynamicznego rozwoju, co dla Ciebie może być ogromną szansą na zdobycie doświadczenia i wiedzy.

Zapraszam również osoby świeżo po szkole w kierunku metalurgii / inżynierii materiałowej.

Oczekujemy

  • Wykształcenia min. średniego technicznego, mile widziane wykształcenie w kierunku metalurgii / inżynierii materiałowej
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności obsługi komputera i programu Office
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia od 4750zł brutto + premie
  • Pakiet dodatkowych korzyści: np ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta sportowa itd
  • Bony świąteczne, spotkania integracyjne.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Ciekawą i samodzielną pracę

Zadania

  • Wykonywanie próbek przeznaczonych do badań metalurgicznych
  • Przeprowadzanie badań metalurgicznych na próbkach i komponentach
  • Wykonywanie badań wad procesowych metodami nieniszczącymi
  • Wykonywanie badań na przypalenia szlifierskie

  • Praca Świdnica
  • Technik Świdnik
  • Technik Świdnica
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179