Technik kontenerów
  • Kowale
pomorskie, Kowale, pomorskie, Polska
STRABAG BMTI Sp. z o.o.
12. 9. 2024

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Zadania

  • Montaż zapleczy kontenerowych
  • Serwisy / naprawy kontenerów budowlanych

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Montaż kontenerów na budowach
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie w pracach remontowo-budowlanych

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV przez formularz aplikacyjny on-line.

  • Praca pomorskie
  • Technik Drawsko Pomorskie
  • Technik Kowalewo Pomorskie
  • Technik Jabłonowo Pomorskie
  • Technik Mikołajki Pomorskie
  • Technik pomorskie
  • Technik kujawsko-pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563