Technik - Konserwator
  • Chełm
Chełm, Chełm, lubelskie, Polska
Fresenius
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • podstawowe naprawy i konserwacje aparatury medycznej w danej stacji dializ,
  • monitorowanie przeglądów i kontroli bezpieczeństwa aparatury medycznej i urządzeń technicznych,
  • monitorowanie i nadzór nad stacją uzdatniania wody i centralnej dystrybucji koncentratów,
  • przygotowywanie roztworów do dializ.

Oferujemy:

  • gwarancję stabilności warunków wynagrodzenia i zatrudnienia,
  • pakiet socjalny,
  • interesujące szkolenia zawodowe.

Oczekujemy:

  • wykształcenia średniego/wyższego, technicznego,
  • dobrej organizacji własnej pracy,
  • sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków,
  • doświadczenie w pracy w stacji dializ/ośrodku medycznym będzie dodatkowym atutem.

Warto z nami pracować, gdyż:

  • troszczymy się o bezpieczeństwo Twojej pracy,
  • mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych pacjentów,
  • pracujemy na własnym, nowoczesnym sprzęcie, by dbać o zdrowie i życie,
  • mamy wiedzę i doświadczenie, by się nimi dzielić.

  • Praca Chełm
  • Konserwator Chełm
  • Konserwator Chełm Śląski
  • Technik Chełm Śląski
  • Technik Chełm
  • Chełm - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246