Technik konserwacji infrastruktury
  • Łódź, ul. Lodowa 80/84
łódzkie, Łódź, ul. Lodowa 80/84, łódzkie, Polska
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
8. 10. 2024

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Lodowej 80/84, gdzie produkowane są uszczelnienia precyzyjne dla przemysłu motoryzacyjnego, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie drobnych napraw elektrycznych i hydraulicznych – zadbaj o sprawne funkcjonowanie instalacji i komfort użytkowników obiektu.
  • Naprawy ogólnobudowlane – obejmujące m.in. wymianę zamków drzwiowych, regulację okien czy drobne prace przy armaturze łazienkowej. Twoja wszechstronność pomoże utrzymać naszą infrastrukturę w nienagannym stanie!
  • Regularne kontrole i obchody pomieszczeń technicznych – monitoruj stan techniczny obiektu, aby zapobiegać awariom i dbać o najwyższy standard eksploatacji.

Wymagania:

  • Praktyczna wiedza i umiejętności w zakresie hydrauliki, elektryki oraz prac ogólnobudowlanych – doświadczenie, które uczyni Cię nieocenionym wsparciem w zespole.

  • Uprawnienia SEP Gr. 1 E do 1kV – posiadanie świadectwa kwalifikacji do obsługi urządzeń energetycznych i elektroenergetycznych będzie ogromnym atutem!

  • Gotowość do pracy na wysokości – szukamy osoby, która nie boi się wyzwań, a jeśli dodatkowo posiadasz uprawnienia UDT na podest nożycowy (1P), to będzie to dla nas duży plus.

  • Zdolność do samodzielnej pracy oraz świetna organizacja czasu – cenimy osoby, które potrafią efektywnie zarządzać swoim czasem i zadaniami.

  • Prawo jazdy kat. B – by móc swobodnie realizować zlecenia na terenie obiektu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
  • Zdobycie doświadczenia w środowisku związanym z przemysłem motoryzacyjnym.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie do programu Medicover Sport.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do kolonii dla dzieci, możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki, karty przedpłacone z okazji Świąt).
  • Premię za polecenia nowych pracowników.
  • Duży parking dla pracowników.

  • Praca łódzkie
  • Technik łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190