Technik Jakości Warszawa Włochy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Willson& Brown
16. 4. 2024

Od ponad 20 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Jesteśmy międzynarodowym liderem w branży POS. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia designu i developmentu, posiadamy największe w branży zasoby produkcyjne. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich. Mamy swoje biura konstrukcyjno-sprzedażowe w Anglii, Francji i Niemczech.
Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Wierzymy w rozwój firmy poprzez rozwój jej pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu. Chcemy umacniać naszą pozycję rynkową oraz wspierać dalszy dynamiczny rozwój firmy, dlatego obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Zakres obowiązków:
*Kontrolowanie audytowe jakości wyrobu gotowego z montaży i jakości półproduktu z działów przedmontaży
*Kontrolowanie jakości surowców i podzespołów dostarczanych przez dostawców oraz tworzenie kryteriów jakościowych dla produkowanych elementów
*Opracowywanie raportów związanych z pracą i archiwizowanie wyników pracy w bazie danych
*Inicjowanie i koordynowanie akcji poprawy jakości oraz czynny udział w kolach jakości
*Weryfikowanie odrzuconych przez klienta produktów pod względem jakościowym
Wymagania:
*Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
*Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
*Umiejętność pracy pod presją czasu zgodnie z wyznaczonym harmonogramem
Mile widziane:
*Wykształcenie techniczne
*Doświadczenie na podobnym stanowisku
*Znajomość języka angielskiego Oferujemy:
*Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych w firmie o stabilnej pozycji na rynku
*Ciekawe, inspirujące projekty, realizowane w oparciu o najnowsze technologie
*Pracę w międzynarodowym, kreatywnym środowisku
*Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
*Finansowanie nauki j. angielskiego lub niemieckiego na platformie eTutor
*Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego
Benefity:
*dofinansowanie zajęć sportowych
*prywatna opieka medyczna
*dofinansowanie nauki języków
*ubezpieczenie na życie
*brak dress code’u
*paczki świąteczne
*program rekomendacji pracowników

  • Praca Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Technik ekonomista Warszawa
  • Technik odlewnictwa Warszawa
  • Technik awionik Warszawa
  • Technik kelner Warszawa
  • Technik pszczelarz Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864