Technik Jakości
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
LG Energy Solution Wrocław
27. 9. 2024

LG Energy Solution Wrocław jest największym w Europie i wiodącym na świecie producentem baterii litowo-jonowych dla przemysłu motoryzacyjnego. W Biskupicach Podgórnych (gmina Kobierzyce) wytwarzamy wszystkie komponenty baterii, aż po produkt gotowy do montażu w aucie.

Główne obowiązki:

  • Przeprowadzanie analiz zwrotów reklamacyjnych (analiza defektów ogniw w bateriach litowo-jonowych)
  • Ocena wizualna, pomiary elektryczne komponentów oraz weryfikacja pod kątem wykrycia defektu
  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych analiz: Power Point, Excel
  • Obsługa sprzętu pomiarowego, przygotowanie próbek i maszyn do testów
  • Weryfikacja produktów zgodnie z obowiązującą specyfikacją
  • Przeprowadzanie prób i testów badawczych – bezpieczeństwa, środowiskowych, osiągów
  • Praca z dokumentacją techniczną (specyfikacja, rysunek techniczny, schematy elektryczne)

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu chemicznym/ technicznym (preferowane: elektryczne bądź mechaniczne) lub pokrewnym
  • Praktyczna znajomość metod kontroli jakości
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami: suwmiarka, wysokościomierz, mikroskop, multimetr, tester przebicia, oscyloskop
  • Chęć do nauki i poszerzania wiedzy na temat ogniw litowo-jonowych
  • Obsługa komputera (w szczególności Excel)
  • Umiejętności manualne, dokładność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • Czynny udział w projekcie greenfield – jedna z największych fabryk w Europie produkująca baterie litowo-jonowe na światową skalę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego - do 150zł miesięcznie
  • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej (już od 1zł za posiłek)
  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny – po przeprowadzce do Wrocławia z innego województwa

  • Praca Wrocław
  • Kontroler jakości Wrocław
  • Technik Wrocław
  • Technik elektryk Wrocław
  • Technik elektronik Wrocław
  • Technik awionik Wrocław
  • Technik kelner Wrocław
  • Technik ekonomista Wrocław
  • Technik pszczelarz Wrocław
  • Technik odlewnictwa Wrocław
  • Technik handlowiec Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210