Technik - Inżynier utrzymania ruchu
  • Michałowice
Warszawa, Michałowice, Mazowieckie, Polska
Coffee Service Sp. z. o.o.
8. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
Wdrażanie nowych innowacyjnych rozwiązań technicznych i technologicznych produkcja opakowań
Utrzymanie w należytym stanie maszyn i urządzeń
Wykonywanie konserwacji, napraw i modernizacji, zamawianie części zamiennych
Przygotowanie i obsługa maszyn produkcyjnych
Szkolenie pracowników odnośnie obsługi maszyn i urządzeń
Uruchamianie nowych urządzeń
Praca w godzinach 8-16 w zakładzie produkcyjnym w Sokołowie k/Janek
Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku,
Znajomość zagadnień: automatyki, mechaniki i elektroniki,
Mile widziane uprawnienia do 1 kV oraz książeczka SANEPID-u
Mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim
Do okresie próbnym (1 miesiąc) umowę o pracę na pełny etat
Dodatkowy pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, wyjazdy integracyjne, ubezpieczenie na życie
Dodatkowe szkolenia

  • Praca Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Technik awionik Warszawa
  • Technik kelner Warszawa
  • Technik pszczelarz Warszawa
  • Technik odlewnictwa Warszawa
  • Technik ekonomista Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228