Technik/Inżynier Serwisu (CNC) I region: dolnośląskie
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
DTH Selection
17. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Naszym klientem jest jeden z wiodących globalnych producentów obrabiarek sterowanych numerycznie. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik/Inżynier Serwisu (CNC)

segment urządzeń: obrabiarki CNC

Zakres obowiązków:

- Diagnoza przyczyn awarii, przeprowadzanie napraw, przeglądów i

remontów obrabiarek CNC

- Wsparcie koordynatora części zamiennych poprzez specyfikację części

niezbędnych do naprawy

- Pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych klientów

- Przygotowywanie raportów serwisowych poprzez zbieranie, analizowanie

i podsumowywanie informacji naprawczych

Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie w zakresie mechaniki / elektryki /

mechatroniki lub równoważnej orientacji technicznej

- Doświadczenie w instalacjach mechanicznych/elektrycznych,

rozwiązywaniu problemów, naprawach i konserwacji obrabiarek CNC

- Doświadczenie operacyjne z systemami sterowania obrabiarek: Siemens,

Heidenhain, Mitsubishi, Fanuc

- Umiejętność czytania i interpretacji schematów obwodów elektrycznych i

schematów mechanicznych

- Biegła znajomość zagadnień z zakresu automatyki, pneumatyki,

elektroniki i mechaniki

- Koncentracja na obsłudze klienta z umiejętnością budowania i

utrzymywania efektywnych relacji z klientem

- Sumienność oraz rzetelność przy wykonywaniu powierzonych zadań

- Mile widziana średnia znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

(uczestnictwo w szkoleniach zagranicznych)

- Znajomość MS Office

- Prawo jazdy kat. B

- Gotowość do częstych podróży (wyjazdy w ramach woj. dolnośląskiego)

Oferujemy:

- Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i perspektywy rozwoju kariery

- Stabilność pracy w miłej atmosferze, w zespole zorientowanym na

współpracę

- Szkolenia techniczne w fabrykach za granicą w ugruntowanym

międzynarodowym środowisku pracy

- Samochód służbowy do użytku służbowego i prywatnego

- Komunikacja mobilna i sprzęt IT

- Pakiet benefitów (karta sportowa i prywatna opieka medyczna)

  • Praca Wrocław
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Wrocław
  • Technik Wrocław
  • Inżynier Wrocław
  • Technik elektryk Wrocław
  • Technik elektronik Wrocław
  • Technik handlowiec Wrocław
  • Technik mechanik Wrocław
  • Technik weterynarii Wrocław
  • Technik budownictwa Wrocław
  • Technik odlewnictwa Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190