Technik/Instalator systemów zabezpieczeń
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
25. 5. 2024

Zadania:

Montaż i serwis systemów alarmowych, pożarowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej.

Wymagania:

  • Prawo jazdy Kat B
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
  • Zdolność do pracy na wysokości pow. 3m
  • Niekaralność

Mile widziane:

  • Wykształcenie techniczne (elektryczne/elektroniczne/mechaniczne)
  • Doświadczenie w branży zabezpieczeń systemów alarmowych
  • Doświadczenie w i instalacji serwisowaniu w/w systemów
  • Znajomość zagadnień i umiejętność konfiguracji systemów
  • Wpis na listę kwalifikowanego pracownika zabezpieczenia technicznego - PZT
  • Uprawnienia SEP
  • Poświadczenie bezpieczeństwa osobowego
  • Certyfikaty ukończonych kursów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Samochód służbowy
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Praca w dynamicznym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia przygotowujące do pracy
  • bezpłatny pakiet opieki medycznej w Lux Med
  • wsparcie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, dofinansowanie kolonii dzieci, dofinansowanie zakupu karty Multisport)

Zapraszamy do aplikowania poprzez portal wraz z załączonym CV

  • Praca Lublin
  • Instalator Lublin
  • Technik Lublin
  • Technik ekonomista Lublin
  • Technik pszczelarz Lublin
  • Technik odlewnictwa Lublin
  • Technik awionik Lublin
  • Technik kelner Lublin
  • Technik elektryk Lublin
  • Technik elektronik Lublin
  • Technik handlowiec Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055