Technik-Instalator systemów alarmowych
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
22. 3. 2024

Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. powstała w 1990 roku w Poznaniu, jako jedna z pierwszych agencji ochrony. Działalność Agencji to nie tylko oferta handlowa. Dbając o bezpieczeństwo dużych przedsiębiorstw, nie zapominamy o tych, którzy potrzebują go najbardziej. Agencja wspiera szereg fundacji pomagających potrzebującym, a także propaguje taką pomoc wśród swoich partnerów.

Obowiązki

  • Wsparcie Działu Technicznego w branży security
  • Uruchamianie nowych instalacji
  • Utrzymywanie ciągłości pracy systemów monitoringu
  • Konfiguracja systemów zabezpieczeń oraz elementów sieci

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne/ zawodowe - preferowane: elektryka, elektronika i telekomunikacja, informatyka
  • Odpowiedzialność
  • Samodzielność
  • Umiejętność zarządzania czasem

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pełen etat
  • System premiowo-prowizyjny

  • Uzyskania uprawnień elektrycznych
  • Wpisu na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Instalator Gorzów Wielkopolski
  • Technik Gorzów Wielkopolski
  • Technik elektryk Gorzów Wielkopolski
  • Technik elektronik Gorzów Wielkopolski
  • Technik handlowiec Gorzów Wielkopolski
  • Technik mechanik Gorzów Wielkopolski
  • Technik weterynarii Gorzów Wielkopolski
  • Technik budownictwa Gorzów Wielkopolski
  • Technik ekonomista Gorzów Wielkopolski
  • Technik pszczelarz Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075