Technik infrastruktury obiektu
  • Lubań
Lubań, Lubań, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
23. 5. 2024

Posiadasz doświadczenie w obsłudze technicznej obiektu? Dobrze czujesz się w pracy w ruchu oraz koordynacji zadań? Mamy dla Ciebie ofertę!

Zadzwoń lub aplikuj, a porozmawiamy o szczegółach!

Oczekujemy

  • Wykształcenia technicznego
  • Uprawnień SEP do 1 kV
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z serwisami zewnętrznymi
  • Umiejętności obsługi komputera i urządzeń mobilnych
  • Umiejętności planowania i organizacji pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Kapitałowego
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna

Zadania

  • Bieżąca obsługa urządzeń i instalacji elektrycznych
  • Monitorowanie stanu technicznego urządzeń i elementów wyposażenia elektrycznego obiektu.
  • Usuwanie awarii i usterek związanych z elementami infrastruktury elektrycznej
  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji instalacji elektrycznych
  • Rozbudowa i montaż instalacji elektrycznych
  • Zgłaszanie zapotrzebowania do magazynu technicznego związanego z przeglądami i naprawami infrastruktury
  • Udział w przeglądach i naprawach przeprowadzanych przez serwisy zewnętrzne
  • Przygotowanie/prowadzenie serwisów zdalnych wykonywanych przez firmy zewnętrzne
  • Konsultacja zdiagnozowanych błędów z serwisami zewnętrznymi
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na zlecenia serwisowe z firm zewnętrznych
  • Wdrażanie rozwiązań optymalizujących procesy techniczne

  • Praca Lubań
  • Technik Lubań
  • Lubań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851