Technik informatyk / teleinformatyk
  • Warszawa
Warszawa
SmokeD sp. zo.o.
8. 5. 2024
6800 - 11300 zł brutto
Informacje o stanowisku

Profil firmy

Jesteśmy prężnym startupem rozwijającym autorskie systemy do wczesnego wykrywania pożarów w lasach. Naszą misją jest ochrona przyrody. W miejscach, takich jak Lazurowe Wybrzeże, Teksas czy Kalifornia, instalujemy nasze detektory tam, gdzie pożary stanowią zagrożenie również dla ludzi.

Więcej o naszych działaniach w Polsce: http://www.smokedetectionsystem.com/
Więcej o naszej działaniach zagranicą: https://smokedsystem.com/

Zakres obowiązków:

  • Konfiguracja sprzętów sieciowych w tym: routery, routery mobilne, switche, radiolinie
  • Serwis zdalny urządzeń sieciowych
  • Serwis i wsparcie klienta w przypadku awarii
  • Konfiguracja routerów mobilnych
  • Konfiguracje sieci LAN
  • Konfiguracje VPN
  • Wiedza na temat konfiguracji Firewall
  • Podstawy bezpieczeństwa sieciowego
  • Podstawowe konfiguracje komputerów PC
  • Lutowanie i prosty serwis elektroniki (Nauczymy Cię)

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne informatyczne lub teleinformatyczne
  • Znajomość modelu ISO/OSI
  • Znajomość urządzeń sieciowych, korzystamy z Mikrotik, Ubiquiti itp.
  • Wiedza na temat sieci LAN
  • Wiedza na temat VPN np. Wireguard, OpenVPN, Zerotier
  • Znajomość środowiska Linux i swobodne poruszanie się po konsoli systemu
  • Znajomość zasad adresacji IP
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista oraz uczciwość
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu CCTV
  • Podstawy programowania

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
  • spokojną atmosferę w pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju
  • opiekę medyczną dla zdrowia
  • kartę Multisport dla ruchu

  • Praca Warszawa
  • Informatyk Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik weterynarii Warszawa
  • Technik budownictwa Warszawa
  • Technik ekonomista Warszawa
  • Technik pszczelarz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293