TECHNIK HANDLOWIEC
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Mieczysława Pożaryskiego 28, 04-703 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
"KORPORACJA WSCHÓD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
16. 4. 2024
od 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Przygotowanie ofert i prowadzenie sprzedaży w ramach zamówień publicznych.

Inne wymagania
WYMAGANIA:
- wykształcenie średnie zawodowe, preferowane - wyższe (elektronika, optoelektronika, handel);
- umiejętność czytania ze zrozumieniem opisów technicznych,
- dokładność i sumienność,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- preferowana znajomość również języka rosyjskiego,
- biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
- łatwość uczenia się,
- łatwość komunikacji,
- co najmniej roczne doświadczenie w zamówieniach publicznych.
OBOWIĄZKI: przygotowanie ofert i prowadzenie sprzedaży w ramach zamówień publicznych.
Praca w godz.: 8:00-16:00.
Do wynagrodzenia doliczne prowizje od sprzedaży
[ZGŁOSZENIA: e-mail: biuro@korporacjawschod.pl

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowanypolski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wyksztalcenia
średnie zawodowe, techniczne, kierunek: Elektronika/Optoelektronika/Handel

  • Praca mazowieckie
  • Technik Wysokie Mazowieckie
  • Technik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179