Technik Farmacji w dziale Farmacji Szpitalnej
  • Warszawa, ul. Św. Wincentego 103
mazowieckie, Warszawa, ul. Św. Wincentego 103, mazowieckie, Polska
LUX MED Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Szpital Św. Wincentego ze spółki Grupy LUX MED, zlokalizowany przy ul. Św. Wincentego 103 w Warszawie, zatrudni Technika Farmacji.

My zadbamy o:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na pełen etat;
  • możliwość podjęcia współpracy od listopada 2024 r.;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • dyplom technika farmacji;
  • zaświadczenie o wpisie do rejestru zawodów medycznych;
  • min. roczny staż pracy w aptece otwartej lub szpitalnej;
  • otwartość na Pacjenta i troska o jego zdrowie;
  • dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność.

Twoimi zadaniami będą m.in.:

  • czynności w zakresie uprawnień zawodowych zgodnych z prawem farmaceutycznym związane z prawidłowym funkcjonowaniem Działu Farmacji Szpitalnej w zakresie gospodarki lekami i wyrobami medycznymi;
  • przyjmowanie produktów leczniczych do apteki szpitalnej;
  • wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych komórkom organizacyjnym Szpitala;
  • kontrola ilości wydawanych preparatów, nadzór nad prawidłowym stanem ilościowym produktów;
  • udzielanie informacji o lekach personelowi medycznemu oraz pacjentom;
  • prowadzenie ewidencji w zakresie dokumentacji produktów.

  • Praca mazowieckie
  • Technik Wysokie Mazowieckie
  • Technik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392