Technik Farmacji Błonie
  • Błonie
Błonie, Błonie, mazowieckie, Polska
IntRec
16. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Jesteś doświadczonym Technikiem Farmacji? Mamy ofertę idealną dla Ciebie!

                                                              Błonie, ul. Traugutta 2

Co otrzymasz?

  • stabilne zatrudnienie oferowane przez uczestnika sieci franczyzowej będącej jednym z liderów branży
    |wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym

Dodatkowo oferujemy:

  • szeroki pakiet szkoleń e’learningowych przygotowany przez kreatywny i pełen pasji zespół Trenerów (szkolenia zawodowe i personalne)
  • możliwość zaangażowania się w projekty odpowiedzialne społecznie i ekologicznie. Nie możesz przegapić kolejnej edycji EcoRun!
  • dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • extra bonus za polecenie kandydata, z którym rozpoczniemy współpracę
  • pakiety medyczne grupy LUX MED
  • dogodne oferty ubezpieczenia na życie
  • karta MULTISPORT
  • kursy językowe

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Przestrzeganie najwyższych standardów obsługi pacjentów
  • Prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
  • Przyjmowanie i kontrola ilości towaru, wprowadzanego na teren apteki
  • Monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym

Wymagania

  • ukończyłeś/aś szkołę policealną na kierunku Technik Farmaceutyczny
  • za Tobą 2-letnia praktyka w aptece w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wiesz, że opieka nad pacjentem to bardzo ważna misja i chcesz ją realizować każdego dnia
  • odpowiedzialność, odwaga, troska i pacjent w centrum uwagi to nie tylko wartości sieci apteki, ale również Twoje

  • Praca Błonie
  • Technik Błonie
  • Błonie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941