Technik Farmacji
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, śląskie, Polska
Smart-HR
16. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Pomoc, wsparcie i fachową obsługę pacjenta,
  • Sprzedaż leków jak i wyrobów medycznych,
  • Retaksacja recept,
  • Kontakt z hurtowniami w celu weryfikacji dostępności leków,
  • Monitorowanie stanu oraz ilości towaru znajdującego się w magazynie aptecznym.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Dyplomu ukończenia Technikum Farmaceutycznego,
  • Komunikatywności oraz otwartości na doskonalenie obsługi pacjenta,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Profesjonalnego podejścia do wykonywanych obowiązków,
  • Zaangażowania oraz dobrej organizacji pracy.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Szkolenia stanowiskowe oraz bieżące wsparcie przełożonego,
  • Spotkania integracyjne,
  • Przyjazną atmosferę w zgranych zespole,
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze,
  • Pracę od poniedziałku do piątku + w niektóre soboty I zmiana,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kompetencji.

Wymagania

Dla naszego klienta – apteki z długoletnimi tradycjami – poszukujemy osoby na stanowisko:

  • Praca Ruda Śląska
  • Technik Ruda Śląska
  • Technik elektryk Ruda Śląska
  • Technik elektronik Ruda Śląska
  • Technik handlowiec Ruda Śląska
  • Technik mechanik Ruda Śląska
  • Technik weterynarii Ruda Śląska
  • Technik budownictwa Ruda Śląska
  • Technik ekonomista Ruda Śląska
  • Technik pszczelarz Ruda Śląska
  • Technik odlewnictwa Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714