Technik Farmaceutyczny (Wrocław, Pasaż Grunwaldzki)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Praca.farmacja.pl
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę w następującej lokalizacji we Wrocławiu:

  • Pasaż Grunwaldzki

Prosimy o wskazanie tej lokalizacji w formularzu aplikacyjnym.

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z najważniejszą jego częścią - apteką.Nasi technicy farmaceutyczni w pełni wykorzystują zdobytą wiedzę, oferując pacjentom prócz preparatów farmaceutycznych także doradztwo w zakresie stosowania produktów leczniczych, suplementów diety i innych wyrobów medycznych.

W związku z sukcesywnym rozwojem poszukujemy Technika Farmaceutycznego do naszej apteki

Opis stanowiska:

  • obsługa pacjenta z uwzględnieniem udzielania fachowej informacji pacjentowi odnośnie sposobu przyjmowania, dawkowania, działań ubocznych oraz interakcji wydawanych leków

  • wykorzystywanie praktycznej wiedzy na temat farmaceutyków

  • świadomość aktualnych regulacji prawnych i chęć zdobywania wiedzy w tym zakresie

  • przejawianie troski o zdrowie pacjenta i budowanie relacji opartych o wzajemny szacunek

  • sumienne i rzetelnie wykonywanie powierzonych obowiązków; skrupulatność, systematyczność

  • dobra organizacja pracy

  • utrzymywanie należytego porządku w aptece

  • udział w okresowych inwentaryzacjach

  • otwartość do pracy zespołowej i dzielenie się wiedzą

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe

  • ukończony staż w aptece ogólnodostępnej

Oferujemy:

  • możliwość pracy w organizacji z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem

  • zdobywanie doświadczenia w zakresie organizacji pracy apteki, zamówień farmaceutyków i logistyki magazynu aptecznego

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym

  • udział w projektach rozwojowych

  • elastyczny czas pracy uwzględniający potrzeby pracownika

  • możliwość pracy mobilnej - w więcej niż jednej placówce Super-Pharm

  • benefity: prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport, zniżki na produkty w sklepach Super-Pharm

  • Praca Wrocław
  • Technik Wrocław
  • Technik elektryk Wrocław
  • Technik elektronik Wrocław
  • Technik handlowiec Wrocław
  • Technik mechanik Wrocław
  • Technik weterynarii Wrocław
  • Technik budownictwa Wrocław
  • Technik ekonomista Wrocław
  • Technik pszczelarz Wrocław
  • Technik odlewnictwa Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584