Technik farmaceutyczny magister farmacji
  • Skierniewice
Skierniewice, Skierniewice, Łódź Voivodeship, Polska
HR Instytut Katarzyna Jasińska
22. 5. 2024

Miejsce pracy: Skierniewice

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa pacjentów,
  • Sprzedaż leków i wykonywanie leków recepturowych,
  • Realizacja recept,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie farmaceutyczne,
  • Doświadczenie na stanowisku (1-2 lata)
  • Znajomość programu KAMSOFT i Excel,
  • Wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność oraz obowiązkowość,
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Spotkania integracyjne,
  • Firmowa biblioteka,
  • Paczki i premie świąteczne.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Etapy rekrutacji:

  • Rozmowa online z rekruterem
  • Rozmowa z pracodawcą
  • Decyzja

Dla naszego Klienta - Apteki z ugruntowaną pozycją na rynku zatrudnimy:

Technika/Magistra Farmacji

O firmie HR Instytut:

-Jesteśmy nowoczesną firmą HR - proponujemy usługi dla biznesu: specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń i realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska kierownicze i specjalistyczne- w całej Polsce.

-Naszą ambicją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

-Naszą misją jest łączenie ludzi - pracodawców z najlepszymi dla nich pracownikami i pracowników z najlepszymi dla nich pracodawcami. Dzięki temu obie strony mogą realizować swoje cele.

Agencja zatrudnienia KRAZ: 27211

  • Praca Skierniewice
  • Technik Skierniewice
  • Skierniewice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018