Technik farmaceutyczny - Gdynia
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Praca.farmacja.pl
26. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy technika farmaceutycznego do apteki Medapteka w Gdyni (Chylonia). Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • indywidulane podejście do pracownika i otwartość na potrzeby oraz sugestie,

  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe oraz kartę Multisport,

  • Benefity w programach odsprzedażowych

  • pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym i profesjonalnym zespole,

Od kandydatów oczekujemy dyplomu poświadczającego uzyskane uprawnienia.

Do przesyłanego CV proszę dołączyć dopisek "Gdynia Chylonia"

  • Praca Gdynia
  • Technik Gdynia
  • Technik ekonomista Gdynia
  • Technik pszczelarz Gdynia
  • Technik odlewnictwa Gdynia
  • Technik budownictwa Gdynia
  • Technik awionik Gdynia
  • Technik kelner Gdynia
  • Technik elektryk Gdynia
  • Technik elektronik Gdynia
  • Technik handlowiec Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721