Technik farmaceutyczny
  • Gdynia
technik farmaceutyczny
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
HR Instytut
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Dla Naszego klienta - Apteki z Gdyni poszukujemjy:
Technika Farmaceutycznego
Twój zakres obowiązków: Profesjonalna obsługa pacjentów i sprzedaż leków
Nasze wymagania: Dyplom technika farmaceutycznego z odbytym stażem, Wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta, Umiejętności pracy w zespole, Samodzielność i skuteczność w działaniu.
Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie (6000-6850zł brutto+premia), Dofinansowanie zajęć sportowych, Motywujący system premiowy, Elastyczny czas pracy, Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego, Rozwinięta opieka farmaceutyczna, Program rekomendacji pracowników, Przyjazna atmosfera.

  • Praca Gdynia
  • Technik Gdynia
  • Technik elektryk Gdynia
  • Technik elektronik Gdynia
  • Technik handlowiec Gdynia
  • Technik mechanik Gdynia
  • Technik weterynarii Gdynia
  • Technik budownictwa Gdynia
  • Technik ekonomista Gdynia
  • Technik pszczelarz Gdynia
  • Technik odlewnictwa Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293