Technik farmaceutyczny
  • Toruń
technik farmaceutyczny
Toruń, Toruń, Województwo kujawsko-pomorskie, Polska
7 Green sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Ogłoszenie o Pracę: Technik Farmaceutyczny

Lokalizacja: Toruń

Apteka w Toruniu poszukuje technika farmaceutycznego do swojego zespołu.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole.
  • Miłą atmosferę oraz brak presji związanej z realizowaniem planów sprzedażowych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
  • Elastyczny czas pracy – opcja pełno- lub niepełnoetatowa.
  • Wsparcie ze strony doświadczonych mentorów oraz zespołu z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Wymagania:

  • Wykształcenie jako technik farmaceutyczny.
  • Aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu.
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych stosowanych w aptece.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dbałość o szczegóły.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja recept i przygotowywanie leków.
  • Profesjonalna obsługa pacjentów oraz udzielanie im informacji dotyczących leków i suplementów diety.
  • Doradztwo farmaceutyczne oraz pomoc w doborze odpowiednich produktów

Dołącz do naszego zespołu w Toruniu i rozwijaj swoją karierę w przyjaznym i wspierającym środowisku!

  • Praca Toruń
  • Technik Toruń
  • Technik awionik Toruń
  • Technik kelner Toruń
  • Technik elektryk Toruń
  • Technik elektronik Toruń
  • Technik handlowiec Toruń
  • Technik mechanik Toruń
  • Technik weterynarii Toruń
  • Technik budownictwa Toruń
  • Technik ekonomista Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567