Technik farmaceutyczny
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Apteka "Klimczok" A.Skiba i A.Kramarczyk Spółka jawna
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • fachowa obsługa pacjenta;
  • wydawaie leków, doradzanie, udzielanie informacji pacjentom;- przyjmowanie i realizowanie recept zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa farmaceutycznego;
  • przyjmowanie i realizowanie recept zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa farmaceutycznego;
  • dbałość o odpowiednią rotację preparatów w magazynie aptecznym, monitorowanie ich stanów oraz terminów ważności;
  • odbiór towaru, weryfikacja autentyczności leków, zgłaszanie braków i zwrotów;
  • umiejętność wykownywania leków recepturowych.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie: technik farmaceutyczny;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • otwartość, ławość nawiązywania kontaktów międzyludzkich;
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z pacjentem;
  • znajomość programu KAMSOFT.

OFERUJEMY:
  • stabilną pracę w aptece o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę wzbogacone o dodatkowy system premiowy;
  • wewnętrzne programy motywacyjne;
  • dostęp do platform e-learningowych;
  • ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Technik Bielsko-Biała
  • Technik elektryk Bielsko-Biała
  • Technik elektronik Bielsko-Biała
  • Technik handlowiec Bielsko-Biała
  • Technik mechanik Bielsko-Biała
  • Technik weterynarii Bielsko-Biała
  • Technik budownictwa Bielsko-Biała
  • Technik ekonomista Bielsko-Biała
  • Technik pszczelarz Bielsko-Biała
  • Technik odlewnictwa Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075