Technik Farmaceutyczny
  • Poronin
Poronin, Poronin, Lesser Poland Voivodeship, Polska
DOZ S.A.
8. 5. 2024

Miejsce pracy: Poronin (pow. tatrzański)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi w zakresie bezpośredniej realizacji recept oraz sprzedaży preparatów OTC,
  • prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem,
  • monitorowanie stanu preparatów w magazynie aptecznym.

Nasze wymagania

  • posiadanie dyplomu Technika Farmaceutycznego
  • wysoka kultura osobista i dbanie o najwyższy poziomie obsługi Pacjenta

Mile widziane

  • znajomość obsługi programu Kamsoft.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • dostęp do platformy e-learningowej
  • pracę w profesjonalnym i zgranym zespole oraz wsparcie Menedżerów Regionalnych
  • innowacyjne rozwiązania i narzędzia IT
  • pracę w komfortowych warunkach
  • wsparcie jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, akcje profilaktyczne
  • zniżki oraz karty rabatowe na wybrane produkty

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • atrakcyjny system premiowy
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne
Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Poronin
  • Technik Poronin
  • Poronin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246