Technik Energetyk
  • Płońsk
Płońsk, Płońsk, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 5. 2024

Jesteś doświadczonym specjalistą w dziedzinie energetyki, który poszukuje nowych wyzwań w dynamicznym środowisku produkcyjnym? Jeśli tak, zapraszamy do aplikowania, a porozmawiamy o Twojej potencjalnej nowej pracy!

Oczekujemy

  • Min. wykształcenie zawodowe techniczne (preferowane w zakresie elektryki)
  • Doświadczenie w zakresie energetyki (gazownictwa)
  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, budowy maszyn oraz elektromechaniki
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

Zadania

  • Zapewnienie bieżącego utrzymania ruchu parku maszynowego w zakresie energetyki i
    elektromechaniki zgodnie z obowiązującymi standardami, wymogami bezpieczeństwa i
    jakości
  • Usuwanie awarii, usterek, wykonywanie remontów, przeglądy urządzeń
  • Realizacja działań prewencji dla wyznaczonego obszaru zgodnie z ustalonym
    harmonogramem
  • Zapewnienie doboru optymalnych parametrów pracy maszyn, urządzeń i instalacji w celu
    maksymalizowania wydajności i efektywności linii produkcyjnej
  • Wykonywanie diagnostyki układów napędowych i elementów maszyn.

  • Praca Płońsk
  • Technik Płońsk
  • Technik płoński
  • Płońsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851