Technik / Elektryk utrzymania obiektu
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Elektryk / Technik utrzymania obiektu - Stabilne zatrudnienie

Dla Firmy, z którą współpracujemy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Elektryk / Technik utrzymania obiektu

Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • Diagnostyka i usuwanie awarii maszyn
  • Okresowe przeglądy

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP G1
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z elektryką (min. 2 lata)
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie ciągłym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z Pracodawcą
  • Pracę w systemie ciągłym-dwuzmianowym (po 12h) z możliwością dostosowania grafiku
  • Wynagrodzenie: 6000 - 6500 zł brutto
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Dodatki: opieka medyczna, dopłata do karty sportowej i benefity z ZFŚS

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Gliwice
  • Technik elektryk Gliwice
  • Pracownik utrzymania ruchu Gliwice
  • Elektryk Gliwice
  • Technik Gliwice
  • Technik awionik Gliwice
  • Technik kelner Gliwice
  • Technik elektronik Gliwice
  • Technik handlowiec Gliwice
  • Technik mechanik Gliwice
  • Technik weterynarii Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584