Technik elektryk
  • Jawczyce (pow. warszawski zachodni, gm. Ożarów Mazowiecki)
mazowieckie, Jawczyce (pow. warszawski zachodni, gm. Ożarów Mazowiecki), mazowieckie, Polska
ENGIE SAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
14. 5. 2024

ENGIE SAR Spółka z o.o. specjalizująca się w świadczeniu usług generalnego wykonawstwa w zakresie robót instalacji sanitarnych i elektrycznych jak również w kompleksowej obsłudze technicznej budynków ( m.in. serwerowni, szpitali, pomieszczeń czystych oraz innych obiektów wymagających utrzymania reżimowych warunków pracy infrastruktury technicznej).

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac serwisowych (konserwacja, przeglądy, naprawy) w zakresie urządzeń i instalacji elektrycznych na obiektach obsługiwanych przez firmę
  • Usuwanie bieżących awarii oraz usterek
  • Wymiana elementów eksploatacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne – technik elektryk, technik elektromechanik lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji elektrycznych
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość podstawowych narzędzi i materiałów elektrycznych
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość nauki zawodu dla osób bez doświadczenia
  • Możliwości podwyższenia wynagrodzenia w wyniku awansu na wyższe stanowisko lub nabycia nowych kwalifikacji zgodnie z planowaną ścieżka rozwoju pracownika
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe (pakiet medyczny dla firm, karta Multisport)
  • Dostosowanie zakresu obowiązków do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

  • Praca mazowieckie
  • Elektryk Wysokie Mazowieckie
  • Elektryk mazowieckie
  • Technik Wysokie Mazowieckie
  • Technik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353