Technik elektryk budowlany poszukiwany!
  • Radzionków
Radzionków, Radzionków, śląskie, Polska
IMS GmbH Hamburg
14. 8. 2024

Szukasz nowego wyzwania w formie stałej umowy o pracę za rozsądne wynagrodzenie?IMS już od 40 lat oferuje Tobie, jako osobie poszukującej pracy, dokładnie to stanowisko, które umożliwi Ci karierę zawodową. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy technika budowlanego.

Twoje zadania:

  • Wsparcie i naprawy nieruchomości naszych klientów
  • Obsługiwać/obsługiwać systemy techniczne budynku
  • Kontrola, koordynacja i realizacja prac konserwacyjnych i naprawczych
  • Utrzymuj raporty i dokumentację

Czego oczekujemy?

  • Ukończone szkolenie jako inżynier elektronik/elektryk lub inżynier mechatronik
  • Wysoka orientacja na usługi i elastyczność
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Pewna komunikacja i przyjazne zachowanie
  • Prawo jazdy kategorii B

Nasza oferta

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony (dwujęzyczna)
  • Długoterminowe zlecenia z możliwością przejęcia
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Premie świąteczne i urlopowe
  • Indywidualna opieka polskojęzycznych koordynatorów
  • 25 dni urlopowych
  • Wysokiej jakości ubranie robocze

  • Praca Radzionków
  • Elektryk Radzionków
  • Technik Radzionków
  • Radzionków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648