Technik Elektryk
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie, Polska
BP2 SP. Z O.O.
16. 9. 2024

BP2 od 1995 r. jest cenionym producentem kompletnych rozwiązań dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Oferujemy swoje usługi również w ramach Stalowego Centrum Serwisowego. Jesteśmy twórcami systemu SOLROOF – zintegrowanego dachu fotowoltaicznego.

BP2 posiada pięć zakładów produkcyjnych: na terenie Polski (Kraków, Dąbrowa Górnicza), w Słowacji (Košice) oraz w Rumunii (Cluj Napoca, Timișoara).

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w opracowaniu dokumentacji projektowej dachów SOOLROF
  • Kontakty z inwestorami
  • Kontakt z podwykonawcami (elektrycy)
  • Wsparcie przy analizie kosztów prac elektrycznych podwykonawców
  • Nadzorowanie terminowej realizacji projektów dachów SOOLROF
  • Nadzór nad zgłoszeniem instalacji BIPV do OSD/PPOŻ

Nasze wymagania

  • Uprawnienia SEP
  • Doświadczenie przy montażach instalacji fotowoltaicznych
  • Umiejętność czytania i rozumienia schematów elektrycznych, rysunków technicznych, map projektowych, warunków przyłączeniowych z OSD etc.
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy zespołowej i rozwiązywania problemów, skrupulatność i zaangażowanie.
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów na terytorium PL

Mile widziane

  • Doświadczenie przy instalacjach fotowoltaicznych opartych o system SolarEdge
  • Znajomość środowiska CAD
  • Znajomość branży dekarskiej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • parking dla pracowników

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Technik elektryk Dąbrowa Górnicza
  • Elektryk Dąbrowa Górnicza
  • Technik Dąbrowa Górnicza
  • Technik awionik Dąbrowa Górnicza
  • Technik kelner Dąbrowa Górnicza
  • Technik elektronik Dąbrowa Górnicza
  • Technik handlowiec Dąbrowa Górnicza
  • Technik mechanik Dąbrowa Górnicza
  • Technik weterynarii Dąbrowa Górnicza
  • Technik budownictwa Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584