Technik elektroradiolog
  • Wrocław, dolnośląskie
Wrocław
Penta Hospitals Polska/ EMC Instytut Medyczny S.A.
21. 9. 2024

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Technik elektroradiolog​ ​do jednej z naszych placówek – EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią przy ulicy Pilczyckiej we Wrocławiu.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie zdjęć RTG,
  • wykonywanie badań diagnostycznych zakresu radiologii,
  • przygotowywanie Pacjentów do badań oraz dbanie o jakość i bezpieczeństwo wykonywanych badań,
  • obsługa nowoczesnych aparatów radiologicznych,
  • nadzór nad dokumentacją medyczną i jej archiwizacja,
  • przestrzeganie ustalonych wewnętrznych standardów,
  • ścisła współpraca z lekarzem radiologiem i personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe ( technik elektroradiolog),
  • ukończony kurs Ochrony Radiologicznej Pacjenta
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność,
  • umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta,
  • znajomość obsługi sprzętu radiologicznego.

Oferujemy:

  • stałą współpracę w długoterminowej perspektywie,
  • wsparcie zespołu oraz miłą atmosferę pracy,
  • pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.

Aplikuj: OFERTY PRACY EuroMediCare

  • Praca Wrocław
  • Technik Wrocław
  • Technik odlewnictwa Wrocław
  • Technik elektryk Wrocław
  • Technik elektronik Wrocław
  • Technik awionik Wrocław
  • Technik kelner Wrocław
  • Technik handlowiec Wrocław
  • Technik mechanik Wrocław
  • Technik weterynarii Wrocław
  • Technik budownictwa Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836