Technik Elektronik
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
NSG4L Sp. z o.o.
6. 8. 2024

Firma NSG 4L Sp. z o.o. www.idoelectronics.eu zlokalizowana w Gdańskim Panku Naukowo Technologicznym (GPNT) poszukuje osób na stanowisko:
Jeśli szukasz pracy w dynamicznym zespole nastawionym na ciekawe i nowoczesne rozwiązania oraz chcesz zdobyć doświadczenie w projektach o globalnym zasięgu to ta oferta jest dla Ciebie!
Nad czym pracujemy:
Projektujemy i rozwijamy inteligentne oprogramowanie oraz urządzenia elektroniczne poprawiające funkcjonalność, niezawodność i wydajność systemów Inteligentnego Przemysłu, Medycyny, Internetu Rzeczy (IoT), Cloud oraz Big Data.
Więcej o naszej firmie: https://www.youtube.com/watch?v=GEaRlT8s4TQ
Zakres obowiązków:
- Testowanie oraz konfigurowanie urządzeń elektronicznych
- Proponowanie koncepcji testerów produkcyjnych
- Obsługa urządzeń automatycznego prototypowania urządzeń elektronicznych
- Uruchamianie i naprawianie urządzeń elektronicznych
- Montowanie urządzeń elektronicznych oraz testerów na potrzeby produkcji i RnD
- Wsparcie techniczne
Oczekiwania:
- Wykształcenie techniczne
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej jak schematy, instrukcje, itp.
- Zdolności manualne i umiejętność lutowania elementów elektronicznych
- Umiejętność wykrywania usterek
- Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
- Znajomość obsługi komputera
Mile widziane:
- Zamiłowanie do elektroniki (np. własne projekty hobbystyczne)
Oferujemy:
- Udział w innowacyjnych projektach
- Stabilną pracę wśród profesjonalistów
- Przyjazną atmosferę pracy
- Pracę z najnowszymi technologiami
- Awans zawodowy wraz ze wzrostem umiejętności
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Zatrudnienie w oparciu o wybrany rodzaj umowy
Miejsce pracy: Gdańsk
Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić, jesteś innowacyjny, energiczny i cenisz wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje dokumenty aplikacyjne.
W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: @ Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

  • Praca Gdańsk
  • Technik elektronik Gdańsk
  • Elektronik Gdańsk
  • Technik Gdańsk
  • Technik Pruszcz Gdański
  • Technik Nowy Dwór Gdański
  • Technik Starogard Gdański
  • Technik gdański
  • Technik awionik Gdańsk
  • Technik kelner Gdańsk
  • Technik elektryk Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567