Technik Elektronik
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Fitness Club 24 Sp. z o.o.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Diagnoza usterek urządzeń elektronicznych;
  • Naprawa urządzeń;
  • Praca nad projektami rozwojowymi z zakresu konstrukcji urządzeń fitness oraz procesów naprawczych

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne elektroniczne

  • Zdolności manualne w zakresie obsługi stacji lutowniczej;

  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi elektrycznych;

  • Znajomość elementów elektronicznych;

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej / schematów elektrycznych;

  • Zdolność diagnozowania usterek w urządzeniach elektronicznych;

  • Umiejętność lutowania: elementy przewlekane, SMD, pamięci flash TSOP, LQFP64, LQFP80 obsługa urządzeń pomiarowych (miernik, oscyloskop)

OFERUJEMY:
  • Praca w systemie jednozmianowym 7- 15
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Ciekawe i różnorodne zadania,
  • Atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o uznanej pozycji na rynku,
  • miejsce parkingowe dla każdego pracownika,

  • Praca Bielsko-Biała
  • Technik elektronik Bielsko-Biała
  • Elektronik Bielsko-Biała
  • Technik Bielsko-Biała
  • Technik awionik Bielsko-Biała
  • Technik kelner Bielsko-Biała
  • Technik handlowiec Bielsko-Biała
  • Technik mechanik Bielsko-Biała
  • Technik weterynarii Bielsko-Biała
  • Technik budownictwa Bielsko-Biała
  • Technik elektryk Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116