Technik elektronik
  • Bydgoszcz
technik elektronik
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 4. 2024

Zależy ci na pracy, w której zdobędziesz unikalne kwalifikacje i doświadczenie?

Chcesz być częścią światowej organizacji, która na pierwszym miejscu stawia pracownika?

Cenisz podejście work- life balance? Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy osób otwartych na naukę nowych umiejętności, którym zależy na stabilnym, długofalowym zatrudnieniu.

Oczekujemy

  • doświadczenia zawodowego jako technik elektronik lub na podobnym stanowisku

  • zaawansowanej umiejętności diagnozy i naprawy laptopowych płyt głównych (warunek konieczny)

  • wiedzy z obszaru elektroniki użytkowej oraz obsługi sprzętu kontrolno-pomiarowego

  • bardzo dobre umiejętności posługiwania się stacją lutowniczą

  • zaangażowania i wysokiej motywacji do nauki nowych rzeczy

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę bezpośrednio z firmą, od pierwszego dnia współpracy

  • pracę na 2 zmiany - od poniedziałku do piątku

  • możliwość awansu i rozwoju

  • dostęp do najnowocześniejszych technologii, wsparcie globalnego teamu inżynieryjnego

  • bogaty system benefitów pozapłacowych (dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, siłownia na terenie przedsiębiorstwa) i nie tylko!

Zadania

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów występujących na płytach głównych w laptopach

  • lutowanie

  • wymiana wadliwych komponentów

  • wykonywanie analiz uszkodzeń w oparciu o dostępną dokumentację oraz sprzętkontrolno-pomiarowy

  • prowadzenie dokumentacji rejestrującej przebieg pracy,

  • ścisła współpraca z Testerami, by skutecznie wykryć i wyeliminować usterkę

  • Praca Bydgoszcz
  • Technik elektronik Bydgoszcz
  • Elektronik Bydgoszcz
  • Technik Bydgoszcz
  • Technik elektryk Bydgoszcz
  • Technik handlowiec Bydgoszcz
  • Technik mechanik Bydgoszcz
  • Technik weterynarii Bydgoszcz
  • Technik budownictwa Bydgoszcz
  • Technik awionik Bydgoszcz
  • Technik kelner Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782