Technik elektronik
  • Żary
technik elektronik
Żary, Żary, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 4. 2024

Szukasz pracy na 1 zmianę oraz cenisz sobie czas wolny w weekend?

Potrafisz lutować i znasz się na serwisie urządzeń elektronicznych?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oczekujemy

  • podstawowej wiedzy z zakresu napraw mechanicznych, znajomość podstaw elektroniki i komponentów elektronicznych
  • wykształcenia kierunkowego lubdoświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości obsługi komputera
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • mile widziana umiejętność obsługi oscyloskopu/BGA
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
  • zaangażowania, chęci do rozwoju oraz do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu oumowę o pracę tymczasową, z możliwością przejścia na bezpośrednie zatrudnienie do naszego Klienta
  • pracę jednozmianową od 7:50 do 15:50
  • wolne weekendy
  • możliwośćawansu i rozwoju wewnętrznegooraz zdobycia uprawnień w firmie

Zadania

  • wymiana i naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych
  • wymiana uszkodzonych podzespołów
  • lutowanie THT
  • obsługa podstawowych przyrządów pomiarowych (multimetr)
  • rozkręcanie/skręcanie sprzętów przy użyciu śrubokrętów oraz wkrętarek
  • czyszczenie elementów przy użyciu substancji chemicznych
  • malowanie
  • praca przy komputerze

  • Praca Żary
  • Technik Żary
  • Żary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190