Technik Elektromonter
  • Wrocław, Pawłowicka 79
dolnośląskie, Wrocław, Pawłowicka 79, dolnośląskie, Polska
TKM Projekt sp. z o.o.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Montaż i prefabrykacja szaf sterowniczych oraz urządzeń AKPiA według schematów elektrycznych.
  • Instalacja tras kablowych i osprzętu na maszynach.
  • Wykonywanie prac instalacyjnych i ślusarskich na obiektach przemysłowych.
  • Przygotowanie i oznaczenie przewodów; udział w instalacji i rozruchu maszyn.

Wymagania
  • Wykształcenie minimum średnie (elektryk, elektronik, mechanik).
  • Doskonała umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Znajomość zagadnień elektrycznych.
  • Uprawnienia SEP do 1kV.
  • Umiejętności manualne, posługiwanie się narzędziami, diagnozowanie awarii.
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na obiektach przemysłowych i podobnym stanowisku.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy
  • Pełny etat, umowa o pracę.
  • Udział w różnorodnych projektach technologicznych.
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego i zdobycia bogatego doświadczenia.
  • Specjalistyczne szkolenia, praca w rozpoznawalnych zakładach produkcyjnych.
  • Atmosfera współpracy w zespole profesjonalistów.

  • Praca dolnośląskie
  • Elektromonter dolnośląskie
  • Technik dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836