Technik ds. Utrzymania Ruchu
  • Kartoszyno, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna
pomorskie, Kartoszyno, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, pomorskie, Polska
Voltrim Trade Sp. z o.o
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną oraz wprowadzanie danych do systemu CMMS.
  • Współpraca przy uruchamianiu i optymalizacji maszyn oraz urządzeń produkcyjnych.
  • Udział w wdrożeniach i inwestycjach.
  • Nadzór nad kosztami utrzymania maszyn.
  • Koordynacja prac z firmami serwisowymi i dostawcami części.
  • Współdziałanie z działem technologicznym przy testach technologicznych.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne minimum średnie.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.
  • Znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych.
  • Samodzielność, umiejętności organizacyjne, odpowiedzialność, analityczne myślenie, dostępność.
  • Umiejętność pracy z komputerem i w zespole.
  • Gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Pracę w doświadczonym i zaangażowanym zespole.
  • System premiowy i możliwości szkoleniowe.

  • Praca pomorskie
  • Technik Drawsko Pomorskie
  • Technik Kowalewo Pomorskie
  • Technik Jabłonowo Pomorskie
  • Technik Mikołajki Pomorskie
  • Technik pomorskie
  • Technik kujawsko-pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662