Technik ds. napraw / Szlifierz / Polernik
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, Polska
Elica Group Polska Sp. z o.o.
30. 3. 2024

Elica jest światowym liderem w dziedzinie designu i produkcji okapów oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego. W Elica stwarzamy przyjazne warunki pracy, za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Top Employers 2022.W związku z rozwojem struktur w Polsce, obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko Technik ds. napraw / Szlifierz –polernik

Twój zakres obowiązków:

  • -Postępowanie wg instrukcji jakościowych
  • -Drobne naprawy elektryczne
  • -Weryfikacja odpadów z linii
  • - Przenoszenie systemowe komponentów (System SAP)
  • -Wymagana odzież robocza i rękawiczki

Nasze wymagania:

  • -Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • -Wykształcenie zawodowe
  • -Odpowiedzialność, samodzielność
  • -Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany

Oferujemy

  • -Atrakcyjne zarobki
  • -Wysokie premie oraz dodatki
  • -Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowęo pracę
  • -Darmowy transport z kierunków: Strzelin, Oława, Oleśnica, Bierutów, Grodków, Namysłów
  • Brzeg, Nysa
  • -Pracę w systemie 3- zmianowym
  • -Bezpieczne i przyjazne warunki pracy
  • -Premie za polecenie pracownika do 4000 zł brutto
  • -Bogaty pakiet
  • świadczeń socjalnych (dofinansowanie do posiłków, platforma benefitowa, wczasy pod gruszą
  • bony świąteczne, paczki dla dzieci, ubezpieczenia grupowe)
  • -Bezpłatna prywatna opieka medyczna Medicover

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Technik Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782