Technik ds. instalacji sanitarnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Warszawski Uniwersytet Medyczny
3. 9. 2024

poszukuje kandydatki/a na stanowisko
Nr ref. ABP/1210 - 52/2024
Główne zadania:
• Wykonywanie robót branży sanitarnej, m.in. w zakresie:
o wymiany wyeksploatowanych instalacji sanitarnych (wod-kan. C.O. gaz) w obrębie remontowanych pomieszczeń,
o wymiany armatury oraz osprzętu w obrębie remontowanych pomieszczeń,
o wykonywania nowych instalacji.
Wymagania kwalifikacyjne:
• wykształcenie branżowe (minimum zawodowe) lub udokumentowane doświadczenie,
• uprawnienia branżowe (uprawnienia energetyczne grupa 2 i /lub 3: E, D),
• praktyczna znajomość realizacji robót ogólnobudowlanych,
• uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 3 metrów.
Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej,
• możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim,
• dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i Twoich dzieci,
• systemy premiowe i trzynastą pensję,
• możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.
CV prosimy składać do 28 września 2024r.

  • Praca Warszawa
  • Technik urządzeń sanitarnych Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik weterynarii Warszawa
  • Technik ekonomista Warszawa
  • Technik pszczelarz Warszawa
  • Technik budownictwa Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544