Technik dentystyczny Kraków
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
WK LAB
1. 5. 2024

Laboratorium Protetyczne WK LAB w Krakowie poszukuje osoby na stanowisko TECHNIK DENTYSTYCZNY
Zakres obowiązków:
- protezy szkieletowe
- protezy akrylowe częściowe i całkowite
- szyny akrylowe i tłoczone
- szyny do flow injection
- druk 3D
Dajemy również możliwość poznawania i doskonalenia umiejętności z szerokiego zakresu prac protetycznych m.in. ceramika, wykańczanie i charakteryzacja prac pełnokonturowych, projektowanie w programach 3Shape i Exocad, obsługa frezarek.
Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe z tytułem technika dentystycznego
- dobra organizacja pracy
- pozytywna, niekonfliktowa postawa oraz umiejętność pracy w zespole
- łatwość komunikacji z innymi
- sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
- miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym laboratorium
- wsparcie zespołu
- środowisko wspierające rozwój umiejętności i podnoszenie kwalifikacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres @

  • Praca Kraków
  • Pomoc dentystyczna Kraków
  • Technik Kraków
  • Technik awionik Kraków
  • Technik kelner Kraków
  • Technik elektryk Kraków
  • Technik elektronik Kraków
  • Technik handlowiec Kraków
  • Technik mechanik Kraków
  • Technik weterynarii Kraków
  • Technik budownictwa Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030