Technik/Automatyk utrzymania ruchu - Świdnica
  • Świdnica
Świdnica, Świdnica, Dolnośląskie, Polska
Pollux Accounatnt Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Agencja Pracy Pollux Accountant Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla naszych Klientów. Działając w imieniu Klienta nie pobieramy opłat rekrutacyjnych od kandydatów przed zatrudnieniem oraz przez cały okres zatrudnienia.
Nr certyfikatu: 8931
Dla naszego klienta z branży automotive na terenie Świdnicy-poszukujemy kandydatów na stanowiska:
TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU
AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU
Główne zadania:
Utrzymanie w ciągłym ruchu maszyn oraz stanie technicznym parku maszynowego
działania prewencyjne i analizy mające na celu zapobieganie awariom, wdrażanie nowych rozwiązań technicznych
usuwanie awarii maszyn i urządzeń
przeprowadzanie przeglądów maszyn zgodnie z harmonogramem, kopie zapasowe systemów, zabezpieczanie i zarządzanie danymi
Wymagania:
Wykształcenie: minimum średnie techniczne, preferowane w zakresie elektryki, elektromechaniki, mechaniki i budowy maszyn i pokrewnych
Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Umiejętność posługiwanie się dokumentacją techniczną i czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych
Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV
Znajomość obsługi komputera
Doświadczenie w modyfikacji i projektowaniu obwodów elektrycznych
Znajomość zasad działania układów bezpieczeństwa
Znajomość obsługi i programowania sterowników PLC (m.in. Allen Bradley, Siemens)
Mile widziane:
Znajomość systemów wizyjnych Cognex i Keyence
Znajomość obsługi robotów Fanuc, Yaskawa
Znajomość systemów sterowań CNC Sinumerik, Fanuc, Okuma
Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową
stawka od 6700 brutto (stawka do uzgodnienia podczas rozmowy zależna od doświadczenia)
Po okresie próbnym możliwość przejęcia bezpośrednio przez Klienta
Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 8931

  • Praca Świdnica
  • Technik Świdnik
  • Technik Świdnica
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536