TECHNIK AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU (K/M)
  • Nowa Sól
Nowa Sól, Nowa Sól, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
15. 9. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko TECHNIK AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU (K/M)

Obowiązki

  • Nadzór nad liniami produkcyjnymi w zakresie bieżących napraw i usuwania awarii
  • Wykonywanie przeglądów okresowych oraz prac remontowo-konserwacyjnych
  • Uczestnictwo i prowadzenie projektów modernizacji technicznych maszyn produkcyjnych
  • Analizowanie usterek układów automatyki
  • Poszukiwanie usterek przy użyciu narzędzi programistycznych sterowników PLC
  • Obsługa i diagnozowanie robotów

Wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Wykształcenie zawodowe / średnie w kierunku technicznym (elektryk, automatyk, mechatronik)
  • Sumienność, rzetelność oraz umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu i wyniku
  • Wiedza techniczna w zakresie budowy maszyn, doświadczenie w utrzymaniu ruchu
  • Znajomość zagadnień z zakresu: sterowanie automatyką przemysłową – elektronika – elektryka

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju
  • Pakiet benefitów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Nowa Sól
  • Technik Nowa Sól
  • Nowa Sól - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567