Technik automatyk/Mechanik
  • Biskupice Podgórne
, Biskupice Podgórne, dolnośląskie, Polska
Asistnet Work Group
22. 9. 2024

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: TECHNIK AUTOMATYK.

AW/UPM/TA/09/2024

Obowiązki

  • diagnozowanie przyczyn awarii
  • usuwanie awarii zgodnie z priorytetami oraz wdrażanie akcji korygujących
  • wykonywanie prac konserwacyjnych i przeglądowych
  • wykonywanie modernizacji oraz usprawnień maszyn
  • aktywny udział w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych oraz wymiana informacji wewnątrz zespołu utrzymania ruchu
  • wykonywanie wszystkich prac zgodnie z przepisami prawnymi, BHP, instrukcjami oraz wewnętrznymi standardami / procedurami (np. LOTO)

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (automatyka, elektryka, elektronika, mechatronika)
  • praktyczna znajomość, rozumienie zagadnień mechatroniki
  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej (m.in. schematy zasilania i sterowania elektrycznego) oraz praktyczna umiejętność aktualizacji dokumentacji
  • projektowanie prostych układów sterowania automatyki
  • umiejętność szybkiego i skutecznego rozwiązywania problemów, systematycznej organizacji pracy
  • dalszy rozwój wiedzy technicznej, zdolność efektywnego uczenia się
  • znajomość Simatic Menager (sterowniki PLC firmy Siemens)

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • stabilne zatrudnienie- po okresie wdrożenia możliwość zawarcia umowy bezpośrednio z firmą
  • jasna ścieżka kariery i możliwość doskonalenie kompetencji
  • szeroki zakres szkoleń wewnętrznych
  • opiekę konsultanta Asistwork na każdym etapie rekrutacji i w procesie zatrudnienia
  • dofinansowanie do posiłków (obiad dwudaniowy w cenie 2zł)
  • dostęp do miejsc parkingowych
  • dodatek finansowy oraz paczki na święta
  • środki ochrony indywidualnej, odzież robocza oraz okulary korekcyjno-ochronne
  • wydarzenia firmowe (pikniki, dni otwarte fabryki)
  • po zawarciu umowy bezpośrednio z firmą: udział w premii rocznej, pakiet Luxmed, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wakacji, kluczyk do maszyn vendingowych

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

109 035
19 836